Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu wyróżniło uczennice

23 czerwca 2017 r. podczas uroczystego zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Grudziądzu przedstawicielki Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu miały zaszczyt wręczyć wyróżnienia trzem uczennicom.

Julia Purkstal Ammer, Iga Cichocka oraz Natalia Barańska odznaczały się zaangażowaniem społecznym i charytatywnym.

Wyróżnionym uczennicom członkinie ufundowały dyplomy, vouchery do sklepów EMPiK o wartości 100 zł oraz słodką niespodziankę. Do wyróżnień dołączył się także Poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Zemke, który przekazał każdej z wyróżnionych uczennic upominki.

Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu wyróżniło uczenniceForum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu wyróżniło uczenniceForum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu wyróżniło uczenniceForum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu wyróżniło uczenniceForum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu wyróżniło uczennice

Dziękujemy Dyrekcji ZOS nr 2 w Grudziądzu, a w szczególności Panu dyrektorowi Markowi Bergmann, za pomoc w wytypowaniu uczennic oraz za przychylność dla naszej inicjatywy, a także europosłowi Januszowi Zemke za wsparcie naszej kolejnej akcji.

Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy udanych, słonecznych wakacji.

Mamy jednocześnie nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mogły nagrodzić większą ilość osób za ich empatyczną postawę i serce okazywane drugiemu człowiekowi.

Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem